Україна і світ

Україна сама деблокує Чорне море, якщо отримає американські системи РСЗВ – ОПУ

Будівельні матеріали м.Ніжин

Голова Офісу президента Андрій Єрмак та його радник Михайло Подоляк вважають, що Україні дуже потрібні важкі реактивні системи залпового вогню.

Про це вони написали у соцмережах.

Так, Єрмак подякував Сполучені Штати за лендліз та наголосив, що Україні зброя потрібна без обмежень.

– Нам треба отримати високоточні ракети, дрони, системи ППО/ПРО та боєприпаси. Ми досі чекаємо на MLRS (РСЗВ), – сказав голова ОПУ.

Михайло Подоляк наголосив, що світ має домовитися про передачу Україні РСЗВ-систем та іншого озброєння для деблокування Чорного моря. А далі Збройні сили України все зроблять самі.

За його словами, 1,6 млрд людей можуть почати недоїдати через брак харчів, адже Україна є одним зі світових лідерів у експорті зерна, соняшника та кукурудзи.

Подоляк говорить, що видання The Economist прогнозує наслідки російської агресії та пропонує світу домовитися з РФ та Україною про міжнародні конвої продовольчих вантажів у Чорному морі.

– Торгуватися з країною, яка взяла в заручники сотні мільйонів людей? У нас є краща ідея: світ має домовитися про передачу Україні РСЗВ-систем та іншої необхідної важкої зброї для деблокування Чорного моря. Далі ми все зробимо самі, – сказав Михайло Подоляк.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-22 15:50:49

Магазин Автозапчастин м.Ніжин