Україна і світ

Україна розриває дипломатичні відносини із Сирією через рішення визнати “Л/ДНР”

Будівельні матеріали м.Ніжин

Міністерство закордонних справ України оголосило про розрив дипвідносин із Сирією та запровадження санкцій проти юридичних і фізичних осіб цієї держави.

Про це повідомляє пресслужба МЗС України.

Україна розриває дипломатичні відносини із Сирією через рішення останньої визнати так звану незалежність терористичних “ЛНР” і “ДНР”.

У МЗС наголошують, що це є посяганням на суверенітет та територіальну цілісність України, а також грубе порушення українського законодавства, Статуту ООН та норм міжнародного права.

– Не маємо сумнівів, що сирійський режим намагається надати псевдосуб’єктності російським окупаційним адміністраціям на Донеччині та Луганщині на замовлення своїх кураторів у Кремлі, – йдеться у заяві МЗС України.

Крім розриву дипломатичних відносин з Сирією, проте без розриву консульських відносин, українська сторона також розпочинає процедуру запровадження торговельного ембарго щодо Сирії, а також накладення інших санкцій щодо сирійських юридичних та фізичних осіб.

– Наша позиція чітка – ми максимально жорстко реагуємо на будь-які спроби підірвати суверенітет і територіальну цілісність України та захищаємо національні інтереси всіма доступними способами, зокрема і на дипломатичному фронті, – зауважив голова МЗС Дмитро Кулеба.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-06-30 19:10:46

Магазин Автозапчастин м.Ніжин