Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Україна офіційно вибула із «зеленого списку» Євросоюзу: що це означає

Україна офіційно вибула із «зеленого списку» Євросоюзу: що це означає

Європейський союз офіційно 9 листопада виключив Україну із «зеленого списку» країн через погіршення ситуації з COVID-19.

Про це йдеться на сайті Ради ЄС.

«Після розгляду рекомендації щодо поступового скасування тимчасових обмежень на поїздки до ЄС, які не є суттєвими, Рада оновила перелік країн, спеціальних адміністративних регіонів та інших утворень і територіальних органів влади, для яких слід скасувати обмеження на поїздки. Зокрема, зі списку вилучили Сингапур та Україну», – йдеться в повідомленні.

Слід уточнити, що перелік безпечних країн з точки зору коронавірусу у ЄС оновлюють що два тижні. Виходячи з того, в якому списку опинилася країна, ЄС рекомендує державам-членам відкрити кордони для мандрівників чи обмежити їхній в’їзд.  Утім, рекомендація ЄС не є обов'язковою, остаточне рішення про умови здійснення несуттєвих (туристичних) поїздок громадян України ухвалюють держави-члени ЄС на національному рівні.

Найімовірніше, щеплення стане «перепусткою» для подорожі, адже, як сказано на сайті Ради Європейського Союзу, подорожі до ЄС мають бути дозволені:

вакцинованим;

людям, які здійснюють суттєві поїздки (проживають, навчаються, мають дозвіл на роботу в ЄС);

людям, які здійснюють не суттєві поїздки з країн зі списку ЄС.

Джерело – ТСН

Фото з мережі

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
10.11.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь