Україна і світ

Україна може посилити захист кордону з Росією та Білоруссю – законопроєкт

Будівельні матеріали м.Ніжин

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт для посилення захисту державних кордонів України з Росією та Білоруссю. Зокрема, планують облаштувати засоби для оборони, наприклад, мінні поля.

У межах 2 км зони кордону з сусідніми країнами-агресорами планують заборонити вільний в’їзд, перебування, проживання, пересування людей і провадження будь-яких інших робіт, не пов’язаних з обороною чи охороною кордону.

Згідно з документом, законодавчо закріплять комплекс заходів для посилення охорони державного кордону, щоб відбити реальні загрози повторних нападів чи збройної агресії.

Народні депутати пропонують прибрати перепони, щоб облаштувати об’єкти на кордоні. Серед пропозицій – спрощення процедури примусового видворення з України нелегальних мігрантів, затриманих за незаконне перетинання кордону чи інші грубі порушення закону.

Нещодавно у Міноборони України заявили, що Росія хоче втягнути Білорусь у збройну агресію проти наших мирних жителів. У Білорусь вже приїхали диверсійні групи, які хочуть влаштувати теракти.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-06-26 00:35:16

Магазин Автозапчастин м.Ніжин