Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Україна може перейти у жовту епідзону з 22 вересня

У вівторок, 21 вересня, Державна комісія з ТЕБ та НС збереться на засідання, під час якого розглянуть запровадження жовтого епідемічного рівня на всій території України з 22 вересня.

За даними Міністерства охорони здоров’я, за останній тиждень кількість нових Covid-випадків зросла на 68%, а госпіталізацій — на 51%. За словами міністра Віктора Ляшка, реанімаційні ліжка зайняті на 33%, а ліжка з киснем – на 29%.

Якщо відповідне рішення ухвалять, тоді всі області України потраплять у жовту епідзону. Водночас запрацюють оновлені обмеження, під час яких заклади освіти та господарювання можуть перейти на дистанційну роботу, якщо там вакциновано проти коронавірусу менше, ніж 80% працівників.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль наголосив, що кожен українець може безкоштовно зробити щеплення проти Covid-захворювання різними препаратами на вибір. За його словами, вакцинація залишається пріоритетною для протидії пандемії коронавірусу.

Через погіршення епідситуації уряд ухвалив рішення про продовження адаптивного карантину в Україні до 31 грудня 2021 року. Нові карантинні обмеження передбачають привілеї для вакцинованих громадян та обмежують роботу навчальних закладів за певних умов.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-09-20 16:41:01

Магазин Автозапчастин м.Ніжин