Україна і світ

Україна може отримати ЗРК Patriot у рамках нового пакету допомоги США – WP

Будівельні матеріали м.Ніжин

У схваленому напередодні пакеті допомоги від США на суму $40 млрд передбачено передачу Україні сучасних американських систем протиповітряної оборони Patriot.

Про це повідомило видання The Washington Post.

– Законопроєкт, схвалений у четвер 86 ​​голосами проти 11, передбачає загальну військову допомогу у розмірі $20 млрд, яка, як очікується, профінансує передачу передових систем озброєння, таких як ЗРК Patriot та далекобійна артилерія, – зазначили у виданні.

Також до законопроєкту додано понад $8 млрд у вигляді загальної економічної підтримки України, майже $5 млрд у вигляді глобальної продовольчої допомоги для вирішення потенційної нестачі продовольства та понад $1 млрд у вигляді сукупної підтримки біженців.

На новину відреагував керівник Офісу президента Андрій Єрмак у соціальних мережах. Він зазначив, що Україна чекає на отримання ППО Patriot.

Крім того, США в рамках нового пакету військової допомоги Україні на суму $100 млн відправили гаубиці М777, що буксируються, тягачі до них і радари контрбатарейної боротьби.

Нагадаємо, що 19 травня Сенат Конгресу США схвалив новий пакет додаткової допомоги Україні на суму $40 млрд. Тепер документ має підписати президент Джо Байден.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-21 01:53:34

Магазин Автозапчастин м.Ніжин