Україна і світ

Україна має вирішувати, що прийнятно за столом переговорів з РФ – Столтенберг

Будівельні матеріали м.Ніжин

Генсек НАТО Єнс Столтенберг назвав війну Росії проти України агресивною, а також зазначив, що українці повинні самі вирішувати, що для них прийнятно у переговорах з РФ.

Про це він заявив у інтерв’ю іспанському виданню El Pais.

– Українцям вирішувати, що вони готові прийняти чи ні за столом переговорів. Тому що немає сумнівів, що це агресивна війна, в якій обидві сторони не рівні. Є агресор і країна, яка обороняється. А право на самооборону закріплено в Статуті ООН, – сказав Столтенберг.

Крім цього, генсек НАТО закликав не сприймати мир у Європі як належне.

Він впевний, що війна завершиться за столом переговорів, і Україну слід підтримувати, щоб забезпечити їй максимально сильну позицію та допомогти залишатися суверенною та незалежною державою.

– Приймати мир як належне завжди ризиковано. З цієї причини НАТО має залишатися гнучким і готовим до всіх видів загроз. Ми вже бачили, що, коли мир сприймається як щось само собою зрозуміле, це може закінчитися війною, — додав він

Раніше Єнс Столтенберг повідомив, що на саміті НАТО погодять новий пакет допомоги Україні. За його словами, країни НАТО мають намір допомогти протидроновим обладнанням, захищеним зв’язком та пальним.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-06-26 00:34:12

Магазин Автозапчастин м.Ніжин