Україна і світ

Україна – країна свободи: Зінченко не стримав сліз на пресконференції перед матчем

Будівельні матеріали м.Ніжин

Футболіст збірної України Олександр Зінченко не зміг стримати сліз, говорячи про війну на батьківщині під час пресконференція перед матчем проти Шотландії.

– По-перше, я хотів би подякувати за всю підтримку надану українському народу, допомогу Шотландській футбольній асоціації, їхній збірній, тренерському штабу, футболістам. Я розмовляв із кількома гравцями збірної Шотландії. Дуже дякую їм за підтримку. Настрій бойовий. Кожен із гравців розуміє ситуація, що відбувається в нашій країні. Хочу запевнити всіх, що завтра кожен гравець віддаватиме себе не на сто відсотків, а на всі двісті, – зазначив Зінченко.

Він додав, що неможливо описати те, що відбувається в Україні. Футболіст заявив, що Україна – країна свободи, яка ніколи не здається.

– Можливо, багато країн не розуміють, що сьогодні це Україна, а завтра вони можуть бути. Тому ми маємо бути об’єднані та разом перемогти російську агресію, – зазначив Олександр Зінченко.

Також він розповів, що зброю в руках тримав кілька разів, тому від нього користі більше в Англії. Футболіст займається гуманітарними питаннями та висвітленням війни в Україні.

– Я впевнений, що за нами спостерігатиме вся Україна. Ми відчуватимемо її підтримку. Ми можемо багато говорити, але треба все доводити на полі. Завтра ми спробуємо зробити наших людей щасливими та гордими, – заявив Зінченко.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-06-01 03:20:13

Магазин Автозапчастин м.Ніжин