Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Україна і США започаткували стратегічний діалог у сфері енергетики та клімату – Зеленський

Міністри енергетики України та США Герман Галущенко і Дженніфер Гренхолм підписали спільну заяву про стратегічний діалог в сфері енергетики та клімату.

Про це повідомив президент Володимир Зеленський, який наразі перебуває з офіційним візитом у Сполучених Штатах.

– Між Україною та США започатковано стратегічний діалог у сфері енергетики й клімату. Відповідну спільну заяву підписали міністр енергетики України Герман Галущенко та міністр енергетики США Дженніфер Гренхолм, – написав він у Twiiter.

31 серпня президент Володимир Зеленський розпочав робочий візит до Вашингтону. У графіку глави держави низка зустрічей у відомствах та підписання стратегічних документів.

Зокрема, він відвідає Міністерство енергетики, Пентагон, Державний департамент США, Світовий банк та навіть космічне агентство NASA.

Також під час поїздки відбудеться зустріч Володимира Зеленського із президентом США Джозефом Байденом. Вона особливо важлива для нашої держави, оскільки на ній обговорюватимуть безпекові питання.

Чого очікувати від візиту Зеленського до США та переговорів із його американським колегою Байденом – читайте у нашому матеріалі.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-08-31 21:47:48