Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Україна – це свобода: у Києві відбулась зустріч Зеленського і спікера Палати представників США

У Києві відбулася зустріч президента України Володимира Зеленського зі спікером Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі. Глава держави подякував за зусилля для захисту суверенітету й територіальної цілісності України.

– США сьогодні є лідером потужної підтримки України в часи війни проти агресії Російської Федерації. Дуже важливі сигнали, які сьогодні дають США і президент Байден. Це й нещодавні потужні кроки щодо оборонної та фінансової підтримки для України, а також рішення щодо ленд-лізу – ми вдячні за це, – заявив Володимир Зеленський.

На думку президента, звернення президента США Джо Байдена до американського Конгресу з метою надання Україні фінансової допомоги в розмірі $33 млрд – це важливий крок.

Спікер Палати представників Конгресу США наголосила, що сьогодні Україна героїчно бореться за свободу. Америка готова допомагати нашій державі, поки не завершиться повномасштабна російська агресія. На думку Пелосі, Україна – це кордон свободи.

Володимир Зеленський нагородив спікера Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі орденом княгині Ольги за вагомий особистий внесок у зміцнення співпраці двох країн, підтримку суверенної, незалежної та демократичної України.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-01 13:21:37

Магазин Автозапчастин м.Ніжин