Новини Чернігова

«Укравтодор» виконав 50% плану з ямкового ремонту

«Укравтодор» виконав 50% плану з ямкового ремонту

«Укравтодор» виконав 50% плану з ямкового ремонту, ліквідувавши ями на трьох мільйонах квадратних метрів українських доріг, однак на дороги територіального значення грошей не вистачає.

Про це сьогодні, 12 червня, заявив виконуючий обов'язки голови «Укравтодору» Славомир Новак у ході засідання Кабінету міністрів, – повідомляє «Українська правда».

Він нагадав, що в цьому році на експлуатаційне утримання доріг із бюджету було виділено 6,1 млрд грн.

«Відповідно до нашої інформації, загальна пошкодженість доріг через вибоїни – понад 6,5 млн кв. м на 21 тис. км доріг. Станом на сьогодні ліквідовано ямковість приблизно на 3 млн кв. м. Це близько половини всього обсягу» , – сказав Новак.

Він також повідомив, що уряд може додатково виділити 300 млн грн на аварійний ремонт доріг. Ці кошти будуть спрямовані в першу чергу на ремонт трас М-05 і частини М-06.

«Чекаємо схвалення цього рішення урядом», – зазначив Новак.

Він також повідомив, що на сьогоднішній день проїзд усіма дорогами «М» і «Н» забезпечений.

«Залишаються дороги територіального значення. І, відверто кажучи, на дороги територіального значення наявних коштів буде недостатньо», – підкреслив в.о. глави «Укравтодору».

Як повідомлялося, «Укравтодор» розробив національну програму відновлення доріг територіального значення «Т-бетон» із щорічним фінансуванням у розмірі 10 млрд грн.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
12.06.2019