Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Українці можуть отримати оплачуване стажування в Австрії: умови та куди звертатися

4 грудня розпочався прийом заявок на участь у перспективній освітній програмі Професійний інтеграційний ХАБ, в рамках якої українці можуть пройти оплачуване стажування в Австрії.

Що відомо про програму

Професійний інтеграційний ХАБ – це програма стажування у провідних австрійських організаціях для українських професіоналів, які через агресію Росії проти України перебувають в Австрії. Проєкт ініційований та фінансується Фундацією ЕРСТЕ, імплементується – Європейським центром свободи та незалежності у Відні.

Довідка. Фундація ЕРСТЕ – це творча майстерня ідей та інновацій, лабораторія майбутніх тем, яка веде стратегічну співпрацю шляхом нетворкінгу. Як основний акціонер Групи Ерсте, Фундація ЕРСТЕ забезпечує незалежне майбутнє одного з найбільших постачальників фінансових послуг в Центральній, Східній та Південно-Східній Європі. Прагнучи служити загальному добру, приватна австрійська фундація зберігає віру в підтримку розвитку кожного.

Європейський центр свободи та незалежності – громадська організація, зареєстрована українками у Відні у 2022 році, з початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Проєкти, які організація імплементує в країнах ЄС, пов’язані з Україною та спрямовані на сприяння її відбудові та євроінтеграції.

Професійний інтеграційний ХАБ сприяє інтеграції українських спеціалістів до європейського професійного середовища. Організатори також очікують, що отриманий в рамках програми досвід стане вагомим внеском у розбудову України та її інтеграцію до ЄС.

Зараз дивляться

Як працює програма

Впродовж трьох місяців 12 учасників програми проходитимуть стажування в австрійських установах та організаціях. До програми долучилися організації з Відня, Зальцбургу, Альпбаху та інших міст Австрії. Початок стажування – 4 березня 2024.

– Наша програма не тільки сприяє професійній самореалізації висококласних українських фахівців “тут і зараз”. Головна мета – здобуття ними практичного досвіду, який буде вкрай затребуваним для повоєнної розбудови України, – говорить менеджерка з питань європейських політик та відносин з Україною Фундації ЕРСТЕ Яна Барінова.

Фото: Яна Барінова

Зі свого боку директорка Європейського центру свободи та незалежності Олена Бекреньова каже, що співпраця та професійний обмін між країнами – це ключ до розвитку та прогресу.

– Професійний інтеграційний ХАБ створює ще один місток між Україною та Австрією, та надає переваги абсолютно всім учасникам процесу, – коментує вона.

Фото: Олена Бекреньова

Хто може взяти участь у програмі

Участь у конкурсі можуть взяти українські професіонали у сфері культури, освіти та соціального забезпечення, які тимчасово проживають та мають право на офіційне працевлаштування в Австрії.

Серед інших умов конкурсу:

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!
  • наявність вищої професійної освіти;
  • відмінне володіння англійською мовою;
  • досвід роботи у згаданих сферах;
  • громадська активність.

Прийом заявок триватиме до 7 січня 2024 року включно. Переможців буде оголошено 22 січня 2024 року. Учасникам буде запропоновано стажування, що відповідає їхньому фаху та кваліфікації.

Професійний інтеграційний ХАБ забезпечує учасникам всебічну організаційну підтримку, щомісячну стипендію та додаткові освітні заходи в межах програми.

Дізнатися деталі програми Професійний Інтеграційний ХАБ та подати заявку на участь можна за посиланням.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-12-06 14:18:17