Україна і світ

Український Монмартр: Кличко привітав Київ з Днем міста

Український Монмартр: Кличко привітав Київ з Днем міста

У подарунок до Дня міста кияни отримають новий пішохідний міст. Про це у своєму Twitter повідомив мер Києва Віталій Кличко. Відео з привітанням киян голова КМДА записав під час ранкової пробіжки.

Джерело: 112.ua

“Йдемо зараз по Алеї художників. Це стає дійсно київським Монмартром – багато художники продають тут свої роботи. Незабаром ми відкриваємо пішохідний міст, який може стати повідомленням для того, щоб туристи приходили на цю вулицю”, – пояснив мер Києва.

Віталій Кличко також зазначив, що нещодавно на Алеї художників пройшла реконструкція – зона для прогулянок була вимощена деревом, щоб киянам і туристам було приємно ходити. А в День Києва відбудеться відкриття пішохідного мосту від Володимирської гірки до парку “Хрещатий”, що зробить Алею художників ще більш привабливою для туристичного маршруту столиці.

Нагадаємо, до Дня Києва міська влада підготувала 26 різних спортивних, мистецьких та благодійних подій, а родзинкою свята стане концерт легендарної групи Space Дідьє Маруані у супроводі симфонічного оркестру та хору Національної опери України. У програму також увійшли два проекти – переможці Громадського бюджету: Міжнародний фестиваль дитячо-юнацької творчості “Сонячний каштанчик” і фестиваль Radioday free open air.

Раніше Кличко розповів про завершальному етапі робіт на пішохідному мосту, який з’єднає між собою київські парки “Хрещатий” та “Володимирська гірка”.

Джерело: www.112.ua