Україна і світ

Український анімаційний фільм “Мавка. Лісова пісня” вийде в кінопрокат в Німеччині

Попередньо, мультфільм за мотивами п’єси Лесі Українки з’явиться на екранах в 2020 році

Джерело: 112.ua

Український анімаційний фільм "Мавка. Лісова пісня" вийде в кінопрокат в Німеччині

Український анімаційний фільм “Мавка. Лісова пісня”, створений за мотивами п’єси Лесі Українки, вийде в кінопрокат в Німеччині, кінотеатральний ринок якої є одним з найбільших в Європі, і німецькомовних країнах.

Під час Каннського кіноринку Marche du Film, великий німецько-австрійський дистриб’ютор Koch Films придбав пакет прав на показ повнометражного фільму “Мавка. Лісова пісня”, виробництва студії Animagrad (FILM.UA Group), на території Німеччини та німецькомовних країн Європи: Австрії, Альто Адідже, німецькомовному Люксембурзі, Ліхтенштейні та Швейцарії. За умовами угоди прем’єра українського мультфільму відбудеться в кінотеатрах цих країн.

Наголошується, що за минулий рік проект був представлений на ключових кіноринках світу і привернув увагу багатьох міжнародних баєрів та дистриб’юторів. Права на показ були продані в Польщу (Monolith Films), Чехію і Словаччину (Cinemart), Естонію, Латвію і Литву (ACME Film), Португалію (Cinemundo), Румунію, Угорщину, Болгарію (Vertical), Сербію, Хорватію, Словенію, Македонію, Боснію і Герцеговину та Чорногорію (Blitz).

  • Український анімаційний фільм "Мавка. Лісова пісня" вийде в кінопрокат в Німеччині

  • Український анімаційний фільм "Мавка. Лісова пісня" вийде в кінопрокат в Німеччині

Нагадаємо, проект “Мавка. Лісова пісня” виграв 9-й конкурс Державного агентства України з питань кіно у вересні 2016 року і отримав державне фінансування в розмірі 30% від загального бюджету. Експерти провідних етнографічних інституцій – Кафедра фольклористики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Музей ім. Івана Гончара, Музей історії української моди – працюють у складі знімальної групи фільму над інтерпретацією українських міфів, легенд, вірувань, обрядів і візуальної культури. Для створення саундтрека до команди мультфільму приєдналися відомі всьому світові музиканти “ДахаБраха”.

Попередня дата готовності мультфільму “Мавка. Лісова пісня” – 2020 рік. Раніше був опублікований перший тизер українського анімаційного фільму.

Як повідомлялося раніше, інопланетяни з’являються на фермі в новому трейлері мультфільму “Баранчик Шон: Фермагеддон”.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua