Україна і світ

Українські гімнастки виграли три золота й бронзу на Кубку світового виклику: відео

Українські гімнастки виграли три золота й бронзу на Кубку світового виклику: відео

У неділю, 25 серпня, в румунському місті Клуж-Напока завершився черговий етап Кубка світового виклику з художньої гімнастики. Українські спортсменки завоювали чотири нагороди.

Участь у змаганнях взяли найсильніші гімнастки збірної України Влада Нікольченко і Христина Погранична, а також наша титулована команда в групових вправах у складі Анастасії Возняк, Валерії Юзьвяк, Діани Міжерицької, Аліни Бихно, Тетяни Довженко і Марії Височанської.

23-24 серпня на змаганнях проходило багатоборство, де українські грації показали високі результати: українки завоювали бронзову медаль, Влада Нікольченко зупинилася за крок від п’єдесталу, а Христина Прикордонна показала гідний 8-й результат.

Також наша команда в групових вправах кваліфікувалася в обидва фінали, Влада Нікольченко – у фінали з обручем, м’ячем і булавами, а Христина Погранична у фінали з обручем і булавами.

У неділю, 25-го серпня, у фіналах наші грації показали високий клас української художньої гімнастики: у групових вправах українки завоювали обидва золота.

Влада Никольченко стала найкращою у фіналі з коронними булавами і показала 5-й результат у фіналах з обручем і м’ячем, а Христина Погранична стала 6-ю у фіналах з обручем і булавами.

Таким чином, українки вибороли три золоті нагороди та одну бронзову.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело Телеканал новини «24»
25.08.2019