Українська тенісистка Катерина Козлова зіграє у чвертьфіналі турніру WTA Jiangxi

За перемогу в турнірі українка може отримати чверть мільйона доларів

Джерело: 112.ua

Українська тенісистка Катерина Козлова вийшла у чвертьфінал турніру WTA Jiangxi Open в китайському Наньчані з призовим фондом 250 тисяч доларів. Про це повідомляє Тенісний портал України.

У матчі другого раунду уродженка Миколаєва перемогла Далилу Якупович зі Словенії з рахунком 6-2 6-2.

За вихід у півфінал Катерина зіграє з переможницею зустрічі між сербською тенісисткою Ніною Стоянович і Самантою Стосур із Австралії.

Нагадаємо, що це не перший чвертьфінал для Козлової 2019. В лютому українка грала в чвертьфіналі турніру WTA в Будапешті. На даний момент 25-річна Козлова є 74 ракеткою світу. А кращою на сьогоднішній день української тенісисткою є третя ракетка світу Еліна Світоліна, яка дійшла до півфіналу Відкритого чемпіонату США з тенісу.

Новини за темою: Еліна Світоліна програла Серені Вільямс у півфіналі US Open

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи