Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Українка Вікторія Спарц може увійти у палату Конгресу США

Українка за походженням Вікторія Спарц може увійти у Палату представників Конгресу США від штату Індіана. На виборах 3 листопада вона балотувалася від Республіканської партії.

За попередніми даними, вона впевнено перемагає представника Демократичної партії Крістіну Хейл, пише The New York Times.

Спарц відверто зверталася до прихильників республіканців, розповідаючи про небезпеку соціалізму, а також акцентуючи увагу на своїй позиції як бізнесмена. Своїм виборчим гаслом обрала фразу Зупинимо соціалізм.

  • Вікторія Спарц перемагає на виборах у США
  • Вікторія Спарц перемагає на виборах у США
Українка Вікторія Спарц може увійти у палату Конгресу США / 2 фотографии

Місце у Конгресі від Індіани звільнилося, коли республіканка Сьюзен Брукс вийшла на пенсію.

Спарц народилась у райцентрі Носівка на Чернігівщині. До США виїхала у 90-х, отримала у 2001 році громадянство. Викладала у Бізнес-школі Келлі Індіанського університету. У 2017 році стала сенаторкою США.

We did it! We won Indiana 5th Congressional District and I could never have accomplished it without you! I am so honored…

Опубліковано Victoria Spartz Середа, 4 листопада 2020 р.

Вибори у США

3 листопада у США проходять вибори. Американці обирають президента й віце-президента країни, понад третину Сенату (35 зі 100 місць), весь склад Палати представників (435 конгресменів). Також голосують за губернаторів у 13 штатах.

Результати виборів будуть відомі до початку грудня.

Джерело: The New York Times, Victoria Spartz

Фото: Victoria SpartzДжерело ФАКТИ. ICTV
2020-11-05 10:33:44