Україна і світ

Українцям рекомендують виїхати з Китаю

Посольство вивчає можливість евакуації громадян, які перебувають у містах провінції Хубей
Посольство України в Китаї у зв’язку зі стрімким поширенням у Китаї захворювання, викликаного новим типом коронавірусу (2019-nCoV), настійливо рекомендує українським громадянам, які перебувають на території Китаю, виїхати з цієї країни в разі наявності такої можливості. Про це посольство повідомило на сторінці в Facebook. 

“Посольство здійснює постійний моніторинг розвитку епідеміологічної ситуації в Китаї й підтримує контакти з відповідними органами КНР. Проробляються всі можливі варіанти надання допомоги співгромадянам, які перебувають у містах провінції Хубей, щодо яких застосовано карантинні обмеження. Серед іншого вивчається й можливість їхньої евакуації, на випадок, що таке рішення буде прийняте керівництвом нашої держави”, – зазначено у повідомленні.

В посольстві радять стежити за оперативною інформацією на сайтах ПУ в КНР (https://china.mfa.gov.ua/) та МЗС України (https://mfa.gov.ua/), повідомленнями ЗМІ та чітко дотримуватись рекомендацій місцевих органів влади.

“У випадку надзвичайної ситуації невідкладно телефонувати на “гарячу лінію” Посольства: +86 137 01230647, адреса ел.пошти

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close