Україна і світ

Українцям радять не брати участі в демонстраціях у Молдові

Посольство України в Молдові також порекомендувало завжди мати при собі документи, що посвідчують особу

Джерело: 112.ua

Посольство України в Молдові радить українцям не брати участі в масових акціях і демонстраціях в Молдові. Про це повідомляє прес-служба дипломатичного відомства на своїй сторінці в Facebook.

“У зв’язку з триваючими в Республіці Молдова громадськими акціями політичного характеру, запланованим проведенням у неділю 16 червня масової ходи рекомендуємо громадянам України обмежити пересування центральними вулицями міста Кишинів, уникати місць масового скупчення людей, не брати участі у зібраннях, демонстраціях”, – йдеться в повідомленні.

Крім цього, українцям рекомендують завжди мати при собі документи, що посвідчують особу, неухильно дотримуватися заходів безпеки та правил перебування іноземців в країні, а також стежити за новинами у місцевих і міжнародних ЗМІ.

Новини за темою: У Молдові Демократична партія оголосила про відставку уряду Павла Філіпа

Нагадаємо, парламент Молдови 8 червня провів екстрене засідання, на якому було призначено новий уряд на чолі з одним із лідерів Acum Майєю Санду.

В той же день Конституційний суд вирішив розпустити парламент, однак Додон не погодився. Тоді суд усунув Ігоря Додона, пославшись на невиконання ним обов’язків, і призначив в. о. президента прем’єр-міністра Павла Філіпа. Філіп підписав наказ про розпуск парламенту і проведення дострокових виборів, які призначив на 6 вересня. Але нова коаліція це рішення не прийняла.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua

Close