Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Україна закликала владу Білорусі звільнити українських правозахисників і журналістів

Україна звернулася до влади Білорусі з вимогою звільнити українських правозахисників і журналістів Костянтина Реуцького та Євгена Васильєва.

Про це заявив керівник Офісу президента України Андрій Єрмак.

Єрмак зазначив, що українці не брали участі в протестах і масових акціях, а також не мали при собі заборонених предметів.

Глава Офісу президента підкреслив, що Реуцький і Васильєв приїхали в Білорусь, щоб отримати правдиву інформацію про те, що відбувається.

– Правозахисники відвідували Білорусь виключно для отримання достовірної інформації про те, що там відбувається, і для коментування останніх подій у Мінську для українських засобів масової інформації. Свобода слова і свобода вільного пересування – базові демократичні принципи, які поважаються в усьому світі. Їх порушення неприпустимо, – сказав він.

Єрмак додав, що МЗС України через українське дипломатичне представництво активно працює для швидкого звільнення всіх українців, яких затримали під час протестів у Білорусі.

Протести в Білорусі

13 серпня міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив, що місце перебування затриманих у Білорусі громадян України Костянтина Реуцького, Євгена Васильєва та Оксани Альошиної невідоме.

Консул об’їжджає всі ті місця, де можуть утримувати затриманих в результаті протестів в Білорусі. Пошуки ускладнює те, що за останні кілька днів білоруські правоохоронці затримали понад 6 тис.осіб.

Факти ICTV стежать за протестами в Білорусі онлайн. У нашій трансляції ви можете прочитати всі останні новини про ситуацію в країні.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-08-13 11:57:15