Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Україна вважає “продаж” Масандри структурі друга Путіна воєнним злочином

Присвоєння і продаж майна виноробного завод Массандра в окупованому РФ Криму розцінюється українською стороною як воєнний злочин.

Про це заявив керівник прокуратури АР Крим та міста Севастополя Ігор Поночовний і пояснив, що відповідно до Женевської конвенції “державі-окупанту забороняється привласнювати як публічну, так і приватну власність на окупованій території”.

– А виставлення на аукціон активів Масандри та її придбання російською компанією підтверджують той факт, що окупаційна адміністрація не тільки незаконно заволоділа цим майном, ще й незаконно ним розпоряджається, – заявив Поночовний.

Зі свого боку заступник міністра закордонних справ України Еміне Джапарова написала в Twitter про те, що Росія нестиме відповідальність за те, що злочинним шляхом продала Масандру “за копійки”.

Завод Массандра придбали структури друга Путіна

100% акцій заводу Массандра в Криму придбала дочірня компанія банку Росія Південний проект за 5,327 млрд рублів ($73 млн).

Найбільшим акціонером банку є друг президента РФ Володимира Путіна Юрій Ковальчук.

Після “продажу” Масандри Південний проект отримав у власність 11 тис. га земель на півдні Криму, а також колекцію в більш ніж 1 млн пляшок вин.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в TelegramДжерело ФАКТИ. ICTV
2020-12-14 22:18:17