Україна і світ

Україна та Румунія домовились про військово-технічне співробітництво

Міністр оборони України Андрій Таран та міністр національної оборони Румунії Ніколае Чуке підписали угоду про військово-технічне співробітництво.

5 вересня, у суботу, у рамках робочого візиту українського глави відомства до Бухаресту було погоджено міжурядову  співпрацю.

 – 5 вересня 2020 року міністр оборони України Андрій Таран, у рамках свого візиту до Бухаресту, та міністр національної оборони Румунії Ніколае Чуке підписали угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Румунії про співпрацю у військово-технічній сфері, – повідомляє посольство України в Румунії.

Цією угодою визначається правова база військово-технічного співробітництва між двома державами, спрощується процедура здійснення держзакупівель та розширює партнерство України та Румунії. Головна мета угоди – зміцнення безпеки у Чорному морі.

Генасамблея ООН

Генеральна Асамблея ООН внесла у порядок денний 75 сесії питання щодо ситуацій в анексованому Криму та тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Перший заступник міністра закордонних справ України Еміне Джапарова повідомила, що за таке рішення проголосував 81 депутат.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-09-05 16:33:59