Україна і світ

Україна офіційно відмовилася від участі в осінній сесії ПАРЄ, – Ясько

Протягом осінньої сесії делегація України буде проводити консультації з партнерами по ПАРЄ для пошуку спільних підходів і рішень

Джерело: 112.ua

Делегація України у Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) офіційно відмовилася від участі в осінній сесії ПАРЄ через повернення Росії. Про це повідомила глава української делегації Єлизавета Ясько у Facebook.

“Ми прийняли рішення не подавати повноваження нової української делегації на затвердження під час осінньої частини сесії ПАРЄ з 30 вересня по 4 жовтня 2019 року. Зазначене буде способом реагування України на повернення Російської Федерації в сесійний зал ПАРЄ без виконання вимог резолюцій Асамблеї, схвалених у відповідь на російську агресію проти України”, – заявила вона.

Новини за темою: Частина української делегації планує взяти участь у сесії ПАРЄ

Згідно з офіційною заявою української делегації, протягом осінньої сесії делегація України буде проводити консультації з партнерами по ПАРЄ для пошуку “спільних підходів і рішень, які дозволили б повернути ПАРЄ її репутацію важливого зразка демократії, верховенства права та захисту прав і свобод людини в Європі”.

Новини за темою: Головою української делегації в ПАРЄ обрано нардепа Ясько від “Слуги народу”

Нагадаємо, раніше народний депутат від фракції “Слуга народу”, голова комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва Богдан Яременко заявив, що українська делегація не поїде на найближчу сесію Парламентської асамблеї Ради Європи.

Новини за темою: У ПАРЄ закликали Росію співпрацювати щодо допиту головного фігуранта справи МН17 Цемаха

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua

Close