Україна і світ

Україна обговорює покупку у Франції катерів для прикордонників

Міністерство внутрішніх справ веде переговори з Францією про закупівлю патрульних катерів для прикордонників. Ключовою умовою є локалізація будівництва та залучення українських виробників до проєкту.

Про це йшлося під час зустрічі міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з Надзвичайним та Повноважним Послом Франції в Україні Етьєном де Понсеном повідомила пресслужба відомства.

МВС розглядає можливість оновлення парку патрульних катерів Державної прикордонної служби України. Одним з найбільш прийнятних варіантів для співпраці є пропозиція французької компанії OCEA. Основна умова – локалізація будівництва та залучення українських виробників до проєкту,
– зауважив Арсен Аваков.

Представники Франції зазначили, що Париж зацікавлений в довгостроковій співпраці з Києвом. Вони також наголосили на успішності реалізації спільного проєкту зі створення Єдиної системи авіаційної безпеки та захисту.

Україна обговорює покупку у Франції катерів для прикордонників

За даними міністерства, в рамках українсько-французького проєкту французька сторона вже поставила чотири одиниці вертольотів Н225 (один – для Нацгвардії України, три – для ДСНС). До кінця 2019 українська сторона планує отримати ще дві одиниці Н125.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело Телеканал новини «24»
20.09.2019

Close