Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Україна не закриватиме авіасполучення на новорічні свята – Кулеба

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявляє, що уряд не планує запроваджувати обмеження на подорожі, зокрема віасполучення, на новорічні свята.

– Наступна тема, я думаю турбує багатьох – це плани щодо припинення авіасполучення через пандемію, або обмеження подорожей на час свят. Я хочу скористатися цією нагодою і запевнити, що таких планів немаЄ.

Уряд розуміє, що люди налаштувалися на свята, і не планує запроваджувати якісь обмеження на авіасполучення, – запевнив міністр.

При цьому, він звернувся до українців з проханням пам`ятати, що пандемія вирує, і дотримуватися максимальних заходів безпеки під час подорожей.

– Будемо сподіватися, що нічого форс-мажорного не станеться у найближчі тижні у світі. Я маю на увазі, форс-мажорів, пов`язаних з пандемією, і нам не доведеться переглядати це рішення. Але зараз позиція уряду є такою, – додав Кулеба.

Січневий локдаун

Кабінет міністрів запроваджує загальнонаціональний жорсткий карантин на 17 днів — з 8 до 24 січня 2021 року (включно), щоб запобігти поширенню коронавірусної хвороби після новорічних свят.

Крім того, якщо ситуація різко погіршиться, уряд допускає, що локдаун можуть запровадити раніше.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-12-24 12:47:40