Україна і світ

Україна направила ноту протесту у зв’язку із неузгодженим відвідуванням Криму головою Держдуми РФ Володіним

У МЗС України підкреслили, що це грубе порушення російською стороною державного суверенітету і територіальної цілісності України

Джерело: 112.ua

Україна направила ноту протесту у зв'язку із неузгодженим відвідуванням Криму головою Держдуми РФ Володіним

Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест у зв’язку з черговим неузгодженим з Києвом візитом голови Держдуми Федеральних зборів Російської Федерації В’ячеслава Володіна до тимчасово окупованого Росією Криму. Про це йдеться в поширеній прес-службою відомства заяві.

“Україна продовжує вважати цю, як всі попередні поїздки російських чиновників до тимчасово окупованих Росією Автономної Республіки Крим і м. Севастополь грубим порушенням російською стороною державного суверенітету і територіальної цілісності України, цинічною і демонстративною зневагою Кремлем загальновизнаних принципів і норм міжнародного права, зокрема Статуту ООН, резолюцій Генеральної Асамблеї ООН, зобов’язання РФ щодо двосторонніх і багатосторонніх договорів, учасниками яких є Україна і Російська Федерація”, – відзначили в МЗС.

У зв’язку з вищепереліченим російській стороні була відправлена нота протесту.

Новини за темою: У квітні 26 суден РФ порушили заборону на відвідування портів анексованого Криму

Раніше стало відомо, що голова Держдуми РФ В’ячеслав Володін 24 травня прилетів у Крим на засідання Ради з законодавчого забезпечення розвитку цифрової економіки при голові Державної думи.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua