Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Україна може отримати дві вакцини від коронавірусу – Ляшко

Україна в межах ініціативи Covax може отримати вакцини від коронавірусу виробників AstraZeneca і Novavax.

Про це під час брифінгу повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

– Україна буде забезпечена вакцинами проти коронавірусу після їхньої реєстрації виробниками і перекваліфікації ВООЗ. Ми робимо все можливе, щоб отримати вакцину одними з перших. Для цього увійшли до ініціативи Covax, країни якої отримають вакцину безкоштовно або нижчою, ніж ринковою, вартістю.

За словами Віктора Ляшка, очікується, що буде кілька траншів вакцини, щоб покрити щонайменше 20% населення з пріоритетних груп.

Це, зокрема, працівники медустанов з високим ризиком інфікування, працівники, що забезпечують реагування на надзвичайні ситуації, люди з супутніми захворюваннями, люди старшого віку, працівники з критичним рівнем ризику, працівники шкіл, люди, які проживають у притулках для бездомних.

Напередодні віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина повідомила, що Україна зможе отримати від ЄС до 8 млн доз вакцини від Covid-19.

Загалом Європейський Союз виділив €400 млн Фонду Covid-19 Vaccine Global Access Facility (COVAX), який забезпечить придбання до 2 млрд доз вакцини до кінця 2021 року.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-10-16 12:26:21