Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Україна матиме широку підтримку в США – Волкер про політику Байдена

США надаватимуть широку підтримку Україні та продовжать вводити санкції проти Росії. Таку думку озвучив Курт Волкер – колишній представник Державного департаменту США щодо питань України, коментуючи майбутню політику президента Джо Байдена.

Курт Волкер

За його словами, у Штатах Україну підтримують однаково і представники Республіканської партії, і Демократичної. Також він підкреслив, що колишня адміністрація на чолі з Дональдом Трампом теж допомагала Україні.

Зокрема були посилені санкції проти Російської Федерації, надана зброя, а також він пригадав ситуацію з висиланням російських дипломатів і представників спецслужб.

Курт Волкер спрогнозував, що політика Джо Байдена щодо України, зокрема у питаннях Донбасу, буде рухатися в тому ж напрямі.

 – Вони продовжать вводити санкції проти Росії та підтримувати Україну, всіляко відбиватимуть російську дезінформацію і пропаганду. Ми вже бачимо нові санкції, запроваджені через отруєння Навального.

Військова підтримка США України

У США планують надавати щорічну підтримку Україні в галузі безпеки. Відповідний законопроект напередодні зареєстрували у Сенаті.

Сума виплат становитиме до $300 на рік, також проект передбачає надання зброї.

Джерело: Новое время

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-03-21 14:36:18