Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Україна готова представити Росії мирний план – Єрмак

Фото: Офіс президента

Голова Офісу президента України Андрій Єрмак заявив, що Україна готова представити Росії мирний план.

Це станеться за підсумками Саміту миру, який відбувається у Швейцарії.

Проте Єрмак припустив можливість участі представника Росії в другому Саміті миру.

Зараз дивляться

– У чому наша сила, що ми – дуже принципові, і ми, знаєте, від вітру не змінюємо позицію. Іще раз хочу чітко сказати, що при президенті Зеленському Мінських домовленостей в тому вигляді, в якому вони були, Будапешту, який не дав нам жодних гарантій і так далі, – не буде, – сказав він.

Відповідаючи на запитання журналістів про те, за яких умов Україна готова до переговорів з Росією і чи змінилися підходи до цього, Єрмак сказав, що Україна має чітку позицію.

– Абсолютно чітка позиція: спільний план всіх країн – цивілізованих, відповідальних країн, які поважають нашу незалежність, територіальну цілісність, суверенітет, – погоджений цими країнами, може бути після цього переданий на другому саміті представнику Росії, де він може бути присутній, – підкреслив глава Офісу президента.

У Швейцарії розпочався Глобальний саміт миру

У суботу, 15 червня у Швейцарії розпочався Глобальний саміт миру. Президент України Володимир Зеленський і президентка Швейцарії Віола Амхерд відкрили захід спільними заявами.

Зеленський зазначив, що Україна ніколи не хотіла війни й усе про що буде домовлено сьогодні на саміті, стане частиною такого потрібного усім нам миротворчого процесу.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-06-15 16:03:42