Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Uklon дарує 99% знижки до річниці своєї роботи в Чернігові

Uklon дарує 99% знижки до річниці своєї роботи в Чернігові

Вже рік онлайн-сервіс виклику авто Uklon функціонує в Чернігові. З цієї нагоди компанія дарує знижку в 99% на першу поїздку для всіх нових клієнтів міста! За цей час Uklon встиг реалізувати більш ніж 300 000 поїздок і зарекомендувати себе як активного гравця на ринку міських автоперевезень.

«Ми щасливі, що Чернігів належить до переліку регіонів, де є Uklon і дуже дякуємо усім користувачам, які люблять наш сервіс. Це стимулює не зупинятися на досягнутому та щоденно працювати над покращенням наших послуг», – каже співзасновник та операційний директор компанії Uklon Сергій Смусь.

Хочемо зазначити, що в 2020 році в рамках соціального партнерства з фундацією «Варто жити» Uklon зміг виконати 249 безкоштовних замовлень, допомагаючи онкохворим людям дістатися до медичних закладів.

«Для нас кожне нове місто – це не лише перспектива розширення власної географії, а й можливість зробити щось корисне, підтримати місцеві громади чи допомогти у реалізації соціально важливих задумів», – коментує PR-менеджер компанії Ангеліна Дорофєєва.

Нагадуємо, що завантажити додаток Uklon можна в App Store чи Google play. А сума безкоштовного страхування життя пасажирів і водіїв сервісу становить 1 мільйон гривень.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
09.03.2021