Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Ухвалено бюджет Ніжинської громади на 2022 рік

Сьогодні, 21 грудня, відбулася 18 сесія Ніжинської міської ради, де було ухвалено головний проект рішення – бюджет. Це фінансовий документ, за яким житиме вся Ніжинська громада протягом 2022 року.

Бюджет складає 588 тис. гривень. Основна частина цієї суми – це фінансування захищених статей: зарплатня, енергоносії, фінансування таких галузей, як освіта, медицина, культура.

«Останнім часом більше, ніж удвічі здорожчали енергоносії: газ, тепло, електроенергія. В той же час ми знайшли можливості і закладаємо понад 70 млн. грн. на розвиток інфраструктури Ніжина. 31 млн. грн. передбачаємо на ремонт та утримання доріг. Це на 9 млн. грн. більше, ніж минулого року. Є плани оновити парки, сквери. Закладені кошти на оновлення Графського парку, Театрального скверу, скверу Б. Хмельницького. І розпочинаємо роботу над наймасштабнішою реконструкцією центрального парку відпочинку ім. Т. Шевченка. Закладені кошти на виготовлення великої проектно-кошторисної документації», — підкреслив Ніжинський міський голова Олександр Кодола.

У бюджеті-2022 також закладено понад 5 млн. грн. кошти на оснащення міських лікарень, понад 4 млн. грн. – на підтримку комунальних підприємств міста, в першу чергу, ці кошти спрямовуватимуться на закупівлю необхідної техніки.

Буде профінансовано 24 проекти громадського бюджету на суму понад 4 млн. гривень.

Міський голова Олександр Кодола щиро подякував депутатам міської ради за плідну роботу, зауважив, що всі рішення, які приймались під час сесій, а дана сесія — 18-та за цю каденцію, були також і позачергові сесії, завжди були спрямовані на благо жителів Ніжинської громади.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет

Джерело: uezd.com.ua
2021-12-21 16:42:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин