Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Угорщина планує виробляти російську вакцину від коронавірусу

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто повідомив, що угорська фармацевтична компанія веде переговори з Росією щодо виробництва вакцини проти коронавірусу.

За його словами, переговори між угорським виробником та міністерством охорони здоров’я Російської Федерації, Російським фондом прямих інвестицій були конструктивними та позитивними.

 – Рівень безпеки угорської компанії є адекватним, тому початок і потужність можливого виробництва в Угорщині залежать від конкретних дослідницьких і виробничих параметрів, – зазначив Сіярто.

Окрім того, він уточнив, що незабаром російська сторона надасть технічні матеріали для ухвалення рішення.

Напередодні Сіярто розповів, що Угорщина почне імпорт російської вакцини проти коронавірусу, яка ще не пройшла необхідні випробування, для остаточного тестування у грудні. З січня 2021 року можливе збільшення обсягів замовлення.

Європейська комісія застерегла Будапешт, що буде змушена вжити заходів проти Угорщини, якщо країна спробує купити несертифіковану в ЄС іноземну вакцину, зокрема з Росії.

Вакцина від коронавірусу

Росія поширює неправдиву інформацію щодо вакцини від коронавірусу, розробленої вченими Оксфордського університету.

Міністр закордонних справ Великої Британії вважає, що Росія навмисне запустила інформаційну кампанію проти британської вакцини.

У мережі публікують низку зображень та відео, які закликають уникати вакцини, мовляв, вона перетворює людей на мавп.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-11-10 11:28:06