Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Ударил участника акции против вакцинации: в Запорожье отстранили полицейского

У Запоріжжі тимчасово відсторонили від роботи поліцейського, якого підозрюють у нанесенні тілесних ушкоджень учаснику мітингу проти вакцинації. Відповідна акція пройшла у місті у середу, 3-го листопада.

Правоохоронець не виконуватиме обов’язків, поки триває слідство у його справі.

У той день десятки людей зібралися біля будівлі Запорізької ОДА та виступали проти вакцинації від коронавірусу. У результаті акція протесту закінчилася сутичками.

Поліція затримала п’ятьох громадян. Вони перебували на мітингу без засобів захисту, не дотримувалися соціальної дистанції та провокували правоохоронців.

Один з поліцейських кинув учасника антивакцинаторської акції на землю і вдарив його ногою. Це зафіксували на відео.

Після цього чоловіку надали першу медичну допомогу і викликали швидку. Для діагностування травм його доправили до лікарні.

Пізніше постраждалий написав заяву щодо перевищення службових повноважень поліцейським. Чоловік розповів журналістам, що потрапив до лікарні з попереднім діагнозом – струс мозку.

У день мітингу на нього склали два адміністративні протоколи – за відсутність маски в громадському місці та злісну непокору співробітнику поліції.

Начальник ГУНП в Запорізькій області призначив проведення службового розслідування щодо законності дій поліцейських на мітингу проти вакцинації. У разі встановлення порушень матеріали передадуть Державному бюро розслідувань (ДБР).

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-05 07:34:18

Магазин Автозапчастин м.Ніжин