Удар на 1300 км: українські дрони вразили термінал зберігання «Шахедів» у Татарстані

Сьогодні вранці далекобійні українські безпілотники завдали удару по логістичному хабу в російському Татарстані, розташованому за 1300 кілометрів від кордону, де зберігалися готові до використання «Шахеди» та іноземні комплектуючі до них.
Про це повідомили на сторінці Служби безпеки України.
Зазначається, що бойове завдання виконали далекобійні безпілотники Центру спецоперацій «А» СБУ. Ціллю став склад у населеному пункті Кзил-Юл, Республіка Татарстан.
«На відео видно, як безпілотник ЦСО „А“ СБУ влучає прямісінько в будівлю логістичного хабу. Після вибуху розпочалася пожежа», — йдеться у повідомленні.
«Служба безпеки продовжує послідовну роботу із демілітаризації російських військових об’єктів у глибокому ворожому тилу. Склади зберігання „Шахедів“, якими ворог щоночі тероризує Україну, — одна із законних військових цілей», — наголосили у відомстві.
Як повідомляла АрміяInform, у районі Торського на Донеччині Сили оборони відбили масований мотоциклетний штурм, знищивши колону з 25 російських «байкерів», які намагалися прорвати оборону.