Місто і регіон

Учителі повідомлятимуть поліцію й соцслужби, якщо дитина не з’явиться в школі – ПравдаТУТ Ніжин


Учителі інформуватимуть поліцію та соцслужби, якщо дитина не з’явиться в школі. Про це пише ЧЕline, посилаючись на слова начальника Управління освіти Чернігівської ОДА Миколи Конопацького.

Таке правило діє з минулого навчального року – на підставі урядового документа, яким передбачено, що навчальні заклади вестимуть облік учнів і здійснюватимуть контроль за відвідуванням ними навчальних занять.

– У разі відсутності учнів, які не досягли повноліття, на навчальних заняттях протягом 10 робочих днів поспіль із невідомих або без поважних причин навчальний заклад невідкладно надає відповідному територіальному органу Національної поліції та службі в справах дітей дані таких школярів для провадження діяльності, відповідно до законодавства, пов’язаної з захистом їхніх прав на здобуття загальної середньої освіти. Про це йдеться в Постанові Кабміну №648 від 13 вересня 2017 року і, відповідно, освітяни області її виконують, – пояснює Микола Конопацький.

За словами Конопацького, контроль за відвідуванням учнями занять у навчальних закладах області здійснюється щодня – за відсутності дитини в школі класний керівник одразу зв’язується з батьками.

Зі свого боку Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич зазначає, що батьки зобов’язані повідомляти школу про причини відсутності дитини. Якщо ж дитина не відвідує школу з сімейних обставин, то тоді батьки мають надати відповідну пояснювальну записку. Коли малеча захворіла, то обов’язково необхідно надати школі довідку про те, що дитина вже здорова та може відвідувати колектив.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групиДжерело: nizhyn.pravdatut.ua

Close