Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Учитель з Чернігівщини працював на росіян: “зливав” адреси українських військових

Блогер Володимир Золкін взяв інтерв’ю у вчителя Сергія Картамишева із Семенівки (на відео з 38-ї хвилини). Зрадник отримав 10 років за гратами за шпигунство на користь рф. Просидів рік. Зараз проситься на обмін.

Згідно матеріалів справи, Карамишев зливав місця знаходження українських сил оброни. В тому числі через гугл карту. Про це повідомляє «Час Чернігівський» з посиланням на відео Володимира Золкіна.

Хто такий Сергій Картамишев

Народився у 1964 році.

«Я з міста Семенівка Чернігівської області. Звичайний шкільний вчитель», – каже Картамишев під час інтервʼю.

Розповів, що спілкувався в Інтернеті із знайомим, у процесі розповів, де проживають військові. Дані Картамишев передавав людині на імʼя Володимир Виборний. І не знав, що останній має контакти з росіянами. Картамишев познайомимся із ним в соцмережах. Хоча сам Виборний каже, що раніше знав підсудного.

На питання, чи розумів він, коли передавав інформацію про військових, що туди може прилетіти ракета, каже, що знав, що прильоту не буде.

Сергій Картамишев, засуджений за зраду вчитель із Семенівки

«Те що я передав і розповів туди (в росію – ред.), не мало значення. Бо географічні координати у гугл відрізняються від артилерійських», – переконує Картамишев.

До речі, інформацію чоловік передавав через пошту рамблер.ру і лишав її у чорновиках.

Про нацистів

Сам засуджений переконаний, що навколо нацисти.

«Ви нацисти, бо заборонили комуністів. Іменами нацистських злодіїв називають вулиці, приміром імʼям Степана Бандери. Він помер у Мексиці», – каже Картамишев, звертаючись до Золкіна, – «Мені забороняли спілкуватись російською. Прийняли оце закон 2 роки тому, вступив у силу в 2023 році. І в магазині, і під час навчання».

Про обмін

На початку інтервʼю Картамишев каже, що згоден на обмін.

Картамишев та Золкін під час інтервʼю

Картамишев та Золкін під час інтервʼю

«Я хочу попасть на обен. Могу и в беларусь. Хочу та обмен в любую страну, только б на обмен», – говорить Картамишев Золкіну.

На завершення Володимир Золкін звернувся до Картамишева із пропозицією попросити про обмін. Втім той раптово відмовився.

«Є інша Україна, – каже засуджений, – Із таким народом, як я». 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер

Джерело: mynizhyn.com
2023-10-09 10:58:35