Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Учасникам організованого злочинного угрупування, яке займалося незаконними порубками лісу, повідомлено про підозру

Учасникам організованого злочинного угрупування, яке займалося незаконними порубками лісу, повідомлено про підозру

Чернігівською обласною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками злочинів, передбачених ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 246, ч. 3 ст. 28 ч. 4 ст. 246 КК України (вчинення організованою групою незаконної порубки лісу, перевезення та збут незаконно зрубаних дерев).

Досудовим розслідуванням встановлено, що мешканець Новгород-Сіверського району з корисливих мотивів у 2021 році створив та очолив організовану  злочинну групу, залучивши до неї трьох своїх знайомих, для здійснення незаконної порубки дерев у лісах Чернігівської області з подальшим збутом її на деревообробні підприємства.

Усього за час досудового розслідування задокументовано вчинення 3 фактів незаконної порубки лісу, загальна сума нарахованих збитків становить понад 250 тисяч гривень.

Наразі перевіряється причетність групи до вчинення аналогічних злочинів, а також встановлюються особи, які сприяли кримінальній діяльності «чорних лісорубів».

Загалом у ході обшуків у зловмисників вилучено техніку, автомобілі, майже 200 колод сосни різної довжини та діаметру, та інші докази, які свідчать про злочинну діяльність.

Учора чотирьом учасникам злочинної групи повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 246, ч. 3 ст. 28    ч. 4 ст. 246 КК України.

На даний час вирішується питання про застосування до підозрюваних запобіжних заходів.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

23.07.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова