Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Учасники клубу скандинавської ходьби віком 50+ «запалювали» на змаганнях під Києвом

  • Учасники клубу скандинавської ходьби віком 50+ «запалювали» на змаганнях під Києвом
  • Учасники клубу скандинавської ходьби віком 50+ «запалювали» на змаганнях під Києвом

Наприкінці 2020 року першу річницю створення відзначив батуринський клуб скандинавської ходьби. ЧЕline вже інформував, що клуб утворився та існує завдяки Сергію Пулінцю, який дуже хотів зробити хоча б щось, аби люди зацікавилися своїм здоров’ям.

Займатися до клубу приходять переважно люди віком 50+. Є й молодші, до 40 років. Онучата з дідусями та бабусями. Головне, щоб у людей була любов до природи, мандрівок, свіжого повітря та здорового способу життя.

До речі, заняття скандинавською ходьбою у клубі поєднують із вивченням історії Батурина, околиць і природних цікавинок.

А ще учасники клубу беруть участь у різних змаганнях. Найсвіжіший приклад – цьогорічний і недавній. Через Facebook Сергій Пулінець повідомив про участь у змаганнях на автодромі «Чайка» на околиці Києва.

«На ваш смак: 13.5 км, 4.5 км – бігові відстані та 4.5 км скандинавська ходьба, дитячий забіг. Святковий настрій, призи, подарунки, медалі, грамоти, чай із печивом… А основне – спілкування з друзями, чудовий настрій, заряд бадьорості. Велика подяка організаторам за турботу, теплоту прийому, за пошуки можливостей проведення заходів у наші важкі дні!», – написав він.

Раніше пан Сергій розповідав журналісту ЧЕline, що найголовніше під час таких змагань – не перемога, а спілкування з однодумцями та духовне збагачення.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

02.02.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова