Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Убив 11-місячну доньку та скалічив маленького сина: на Чернігівщині батька засудили до довічного ув`язнення

Убив 11-місячну доньку та скалічив маленького сина: на Чернігівщині батька засудили до довічного ув`язнення

Довічне позбавлення волі – такий вирок апеляційний суд області виніс чоловіку, якого підозрювали у жорстокому вбивстві 11-місячної доньки та скаліченні 2-річного сина.

Про це кореспонденту Високого Валу телефоном повідомив речник обласної прокуратури Валерій Литовченко. За його словами, трагедія сталася 23 жовтня 2015 року близько 23-ої години у селі Стара Рудня колишнього Щорського району. Жертва не дожила до свого першого дня народження усього … 1 день (!).

«Прокурор у суді довів, що обвинувачений, який був напідпитку, ударив немовля головою об ганок свого будинку. Від травм, несумісних із життям, дитина померла. Після цього чоловік намагався вбити 2-річного сина – бив його руками і ногами, спричинивши переломи кінцівок. Непритомного кинув замерзати на вулиці. На щастя, важкопораненого знайшла матір і його врятували медики. У суді обвинувачений заперечував свою вину, подавав апеляційні скарги», – зазначив Валерій Литовченко.

Нагадаємо, судова тяганина триває 6 років. Дійшло до Верховного Суду, який повернув справу на повторний розгляд. Наразі засуджений знову може оскаржити вирок.

Фото – ілюстративне

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
24.12.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь