Україна і світ

У Житомирській області начальник лісового господарства Куринський звільнився за вимогою Зеленського

Куринський написав заяву про звільнення за угодою сторін

Джерело: 112.ua

У Житомирській області начальник лісового господарства Куринський звільнився за вимогою Зеленського

Начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Андрій Куринський написав заяву про звільнення. Про це він заявив на своїй сторінці в Facebook. 

У своїй заяві він вказав, що хоче звільнитися за угодою сторін.

“Прошу звільнити мене за угодою сторін”, – йдеться в заяві. 

Варто зазначити, що заява датується 12 серпня. Повідомляється, що він вирішив звільнитися після того, як до цього його закликав Володимир Зеленський. 

Також чиновник написав відкритого листа до глави держави і заявив, що повинен був виступити на нараді з участю Зеленського 12 серпня, проте йому не надали такої можливості. 

Раніше повідомлялося, президент України Володимир Зеленський заявив, що буде просити міністра внутрішніх справ Арсена Авакова звільнити керівництво поліції і главу Служби безпеки України в Житомирській області. Зазначимо, що мова йде безпосередньо про голову Житомирської обласної поліції В’ячеслава Печененко та керівників двох райвідділів. Так, у ході засідання президент заслухав доповідь Печененка про результати боротьби з незаконним видобутком бурштину в області, після чого запропонував йому піти з посади.

Джерело: www.112.ua