Місто і регіон

У жительки Ніжинського району вкрали 700 доларів і п’ять тисяч гривень

27 грудня до двору 77-річної Ганни Копиці з селища Лосинівка Ніжинського району зайшли дві жінки, представилися соціальними працівниками. Після того, як вони пішли, з’ясувалося, що зникли гроші — 700 доларів та п’ять тисяч гривень.

— Ганна Миколаївна працювала продавцем. Її чоловік — майстер на всі руки, продає на селищному риночку сапки, все для кіс. Вуличка, де живуть, не на околиці. Хоча їхня хата крайня, а по сусідству і навпроти порожні хати. Вона розповіла, що зайшли дві жіночки, одна в окулярах. Сказали, що по субсидії.

Почали розпитувати: «З ким живете, чи оформлювали субсидію?» Вона сказала, що є дві доньки, які мешкають окремо. «А хто вам пошту носить?» — поцікавилися незнайомки. «Лена», — відказала Миколаївна. «Так от ми вам по секрету скажемо, що її будуть судити, бо вона людям старими п’ятисотками все видавала», — розповідає 53-річний Володимир Андрієць, лосинівский селищний голова. — «Є у вас п'ятисотки? Треба їх номери переписати». «Була одна», — відповіла пенсіонерка. Відволіклася з однією, а в цей час інша шахрайка вкрала гроші.

— Володимире Миколайовичу, ви розповідаєте на зборах людям про шахраїв?

— У селищній раді висять листівки із застереженнями, і так розказуємо, що у разі, якщо будуть якісь перевірки, про це буде оголошено офіційно.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №1 (1703), 3 січня 2019 року gorod.cn.ua

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: mynizhyn.com

Close