Україна і світ

У Зеленського є не більше року, щоб проявити себе на посаді президента, – соціологи

Інавгурація Зеленського відбудеться 20 травня

Джерело: 112.ua

У Зеленського є не більше року, щоб проявити себе на посаді президента, – соціологи

У Володимира Зеленського є не більше року, щоб проявити себе на посаді президента України. Про це в коментарі “112 Україна” повідомила голова правління Українського інституту соціальних досліджень ім. Яременка Ольга Балакірєва.

“Ми не запитували (у людей), як швидко він (Зеленський) має прийти до влади, але ми запитували, скільки люди дають Зеленському, як новообраному президенту, щоб він проявив себе як керівник, скільки він часу, щоб з’ясувалося, що він може керувати країною. П’ята частина вважає, що це місяць, чверть вважає, що це 100 днів і третина вважає, що це до півроку. Сумарно, ми можемо сказати, що у президента і українців досить мало часу, щоб вони зрозуміли, що він може виконувати свої обов’язки. Більше, ніж рік у нього немає, щоб не відбулося розчарування і люди дійсно повірили, що ці зміни на краще саме в інтересах людей”, – зазначила Балакірєва.

Раніше Верховна Рада України призначила дату інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського на понеділок, 20 травня. Урочистості розпочнуться о 10:00. Проект постанови № 10270-2 позафракційного депутата Віталія Купрія з датою 20 травня підтримали 315 народних депутатів.

Джерело: www.112.ua