Україна і світ

У Зеленського та його команди немає досвіду в державному управлінні, – Медведчук

У Зеленського та його команди немає досвіду в державному управлінні, – Медведчук

Президент Російської Федерації Володимир Путін з повагою ставиться до новообраному українському колезі Володимиру Зеленському. Про це заявив голова політради партії “Опозиційна платформа ‒ За життя” Віктор Медведчук в ефірі телеканалу Newsone.

Джерело: 112.ua

“Я був присутній на пленарному засіданні, де були висловлені ці тези. Я не збираюся перекладати пана Путіна, він дійсно так сказав, при цьому він говорив з повагою до панові Зеленському. Але в його словах була та частина, з якою я не згоден. Путін сказав, що досвід – справа наживна, і Зеленський навчиться”, – зазначив Медведчук.

Політик підкреслив, що висловився у коментарі іноземним ЗМІ категорично проти висловлювання Путіна.

“Я пояснив, що я громадянин України, і країна обрала президента. Але коли приходить людина без досвіду у політичній сфері, державному управлінні, як і його команда, то я не хочу разом з країною і людьми бути об’єктом експерименту, оскільки це торкнеться кожного з нас”, – пояснив він.

Медведчук також розповів, що говорить Путін про новообраному президентові України “за зачиненими дверима”.

“Хочу сказати, що у всіх останніх розмовах з паном Путіним він з повагою ставиться до цієї людини, як мінімум тому, що за нього проголосували 73% українців. Також на недавньому інтерв’ю президент РФ заявив, що має намір “обов’язково відновити відносини з Україною”, – уточнив політик.

Раніше політичний оглядач Кирило Рыжанов заявляв, що Медведчук, як активний учасник мирних переговорів, повертає питання світу в порядок денний.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua