Україна і світ

У Зеленського сказали, коли оберуть другого віце-спікера Ради

На закритому засіданні підготовчої підгрупи нової Верховної Ради 26 серпня мають розглянути кандидатуру на посаду другого заступника голови парламенту.

Представник президента у парламенті Руслан Стефанчук у коментарі 24 каналу сказав, що претенденти на цю посаду є від партій “Європейська солідарність” та “Опозиційна платформа – За життя”.

“Я знаю, що і Європейська солідарність, і ОПЗЖ – вони сказали, що будуть висувати своїх кандидатів на віце-спікера. Ми зараз ознайомимося з цими кандидатурами”, – заявив Стефанчук.

Він також пригадав, що партія “Голос” відмовилась від посади віце-спікера, а фракція “Батьківщина” 23 серпня зняла свою кандидатуру.

Чим займається віце-спікер у Верховній Раді?Віце-спікер є офіційно заступником і виконує доручення голови ВР. Він заміняє його, якщо відсутній перший заступник. Крім того, віце-спікер взаємодіє з судами, але це стало формальністю, бо суди після реформи більше не підконтрольні парламенту. Також ця людина забезпечує інформування про діяльність Верховної Ради й зачитує звернення депутатів у п’ятницю.

У Зеленського сказали, коли оберуть другого віце-спікера Ради
Скільки місць у парламенті отримають інші партії-переможці / Інфографіка 24 каналу

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело Телеканал новини «24»
26.08.2019