Україна і світ

У Зеленського назвали безпідставною тезу про те, що “новообраний президент користується порадами Медведчука”

У Зеленського назвали безпідставною тезу про те, що "новообраний президент користується порадами Медведчука"

Прес-служба Володимира Зеленського вважає безпідставною і такою, що не має нічого спільного з реальністю тезу про те, що “Зеленський почав користуватися порадами Віктора Медведчука”. Про це представники новообраного президента заявили в коментарі 112.ua.

Джерело: 112.ua

Раніше французький новинний сайт Сorrespondant.news розповсюдив повідомлення про те, що нещодавно обраний на посаду президента України Володимир Зеленський почав користуватися порадами досвідченого українського політика Віктора Медведчука, який відомий своїми тісними зв’язками з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним.

“Зеленський звернув увагу на слова Медведчука, що стосуються самого хворобливого зараз для нього питання – призначення дати інавгурації. Український парламент затягує ухвалення рішення про дату церемонії, побоюючись, що новий президент розпустить”, – сказано в новині.

У свою чергу в прес-службі Зеленського такі судження назвали “оціночними та не підтвердженими в реальності”.

“Французьке першоджерело оперує суб’єктивними, оціночними судженнями автора статті, що не мають підтвердження в реальності. В українських ЗМІ ці думки трансформуються в вирваний з контексту заголовок, який сприймається, як твердження, як доведений факт, хоча насправді таким не є”, – заявили в команді Зеленського.

Джерело: www.112.ua