Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

У затриманні наркокур’єра у Ніжині брала участь Муніципальна варта. Що відомо?

Вчора, 14 грудня, інформаційний простір Ніжина облетіла новина: поліція затримала наркокур’єра.  

Як виявилося,  25-річний уродженець Черкаської області привіз із собою 170 доз метадону на 70 тис. гривень та розкладав наркотик у визначених місцях. На момент затримання молодик вже встиг зробити півтора десятки «закладок» на різних вулицях Ніжина. Він добровільно вказав правоохоронцям відповідні місця. Наркотичну речовину вилучено. Триває досудове розслідування.

Повідомлялося, що на місце події, крім поліції, прибули представники Муніципальної варти Ніжина.

Ми попросили керівника даного комунального підприємства Вадима Лаврінця надати коротенький коментар з цього приводу.

-Нам зателефонував дільничний (у нас з поліцією існує взаємна допомога), на засвідчення виїхала наша група. Як стало відомо, затриманий молодик «працював» не тільки по Ніжину, а й по Києву та Сумах.

Представники Муніципальної варти не вперше беруть участь у подібних операціях: ми були і на затриманнях, і на слідчих експериментах.

Одне із головних завдань нашого підприємства – забезпечення порядку у Ніжині. Боротьба з наркотиками також входить до цього пункту.

З самого початку існування Муніципальної варти, а підприємству трішки більше року, ми — за особистою ініціативою – відшукували по місту надписи, які скеровували до продавців наркотиків, та видаляли. Нині робота у даному напрямку триває.  

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото надано Вадимом Лаврінцем

Джерело: uezd.com.ua
2021-12-15 20:58:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин