Україна і світ

У Запоріжжі зареєстрували 50 повідомлень про порушення виборчого процесу

Заяви про можливі правопорушення стосуються незаконної агітації у день виборів, деякі люди не знаходять себе у списках

Джерело: 112.ua

У Запоріжжі зареєстрували 50 повідомлень про порушення виборчого процесу

У Запоріжжі станом на 12:00 зареєстрували півсотні повідомлень про порушення. Про це повідомляє кореспондент “112 Україна“.

Як повідомляється, заяви про можливі правопорушення стосуються незаконної агітації у день виборів, деякі люди не знаходять себе у списках. 

Всього у Запоріжжі 1 тис. 126 дільниць. Майже всі з них відкрились вчасно, за винятком двох – вони запізнились через невеличкі помилки у бюлетенях, де майже 500 бюлетенів замінили через те, що печатка про вибуття кандидата була поставлена некоректно.

Зазначається, що у день виборів вперше поліція застосувала авіацію у Мелітополі. За наказом голови МВС Арсена Авакова там висадився спецназ на аеродромі, передислоковані резервні спецпідрозділи Нацполіції та Нацгвардії для швидкого реагування на будь-які виклики. Загалом на території міста та області порядок забезпечують 5 тис. правоохоронців.

Нагадаємо, сьогодні, 21 липня, відбувається голосування на позачергових виборах народних депутатів України. На виборах до Ради голосування відбудеться в загальнодержавному окрузі та в одномандатних виборчих округах, а отже, виборці отримають два виборчі бюлетені. В МВС очікують явку на рівні 50%. Перші дані екзит-полів з’являться після 18:00. У день виборів за порядком стежитимуть 131 тис. правоохоронців.

112.ua веде онлайн-трансляцію голосування на виборах до Верховної Ради. 

Джерело: www.112.ua