Україна і світ

У Закарпатській області чиновник міграційної служби брав хабарі за видачу посвідки на тимчасове проживання

За 400 доларів чиновник пропонував іноземцям прискорити процедуру отримання документів з 2 місяців, передбачених законом, до 2 тижнів
Керівник сектору Головного управління Державної міграційної служби в Закарпатській області отримував хабарі від громадян країн ЄС за видачу посвідки на тимчасове перебування в Україні.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Встановлено, що за 400 доларів чиновник пропонував іноземцям “прискорити процедуру” отримання документів з 2 місяців, передбачених законом, до 2 тижнів.

Співробітники СБУ затримали чиновника у відповідності зі ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України поряд з робочим місцем після отримання авансу від чергового клієнта.

Наразі затриманому оголошено про підозру за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою) Кримінального кодексу України.

Таке правопорушення карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua

Close