Україна і світ

У Єгипті військові утримують танкер, на борту 17 українців

У моряків забрали мобільні телефони та заборонили телефонувати у посольство та сім’ям

Джерело: 112.ua

У Єгипті військові утримують танкер, на борту 17 українців

В Єгипті військові утримують вантажний танкер з нафтою. На борту судна перебувають 17 українців. Про це заявив капітан танкера Віталій Нестеренко, повідомляє “Укрінформ”. 

Танкер завантажений 1,1 млн барелів сирої нафти Sea Shark, але зараз перебуває на якорі в районі Айн-Сохна. Танкер збираються перемістити до невідомого терміналу. Як повідомляє капітан, “ситуація на борту критична, а життя екіпажу під загрозою”. На борту перебуває 31 людина: 17 українців, 2 моряка з Криму, 1 азербайджанець і 11 людей з Філіппін, Шрі-Ланки та Індії. 

Весь екіпаж розділили на дві групи та зібрали у двох коптильнях. У деяких моряків піднявся тиск, через погане самопочуття капітан попросив єгипетських військових надати морякам медичну допомогу, але ті відмовили. У багатьох членів екіпажу забрали мобільні телефони, заборонивши їм телефонувати до посольства або членам родини. 

Капітан закликав повідомити про те, що сталося в Інтерпол, ВМО, МОП, ООН та інші організації. 

Як повідомляє видання, адмірал єгипетського флоту піднявся на борт танкера та заявив, що пересування екіпажу обмежені, поки танкер не буде розвантажений. При цьому він зазначив, що до порушників наказу буде застосована сила, членам екіпажу погрожують зброєю.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua