Україна і світ

У Японії медуніверситет виплатить компенсації жінкам за дискримінацію під час іспитів

Будівельні матеріали м.Ніжин

Японському медичному університету доведеться виплатити компенсації 13 жінкам, які постраждали від гендерної дискримінації на іспитах.

Згідно з повідомленням, у медичному університеті Хунтендо вступні іспити для жінок були складнішими, ніж для чоловіків, що порушує принцип конкуренції та не дає права першим вступити до вишу.

Проте в університеті на це стверджували, що жінки мають кращі комунікативні навички, тому їм простіше пройти співбесіду.

За інформацією представника окружного суду Токіо, рішення було ухвалено на користь жінок, тепер університет має виплатити загальну суму компенсації у розмірі близько 8 млн. єн ($62 тис.).

Хутендо ще у 2018 році підійняв планку для жінок на вступних іспитах, щоб нібито перевести їх на один рівень зі студентами-чоловіками. У навчальному закладі занижували бали абітурієнток, щоб кількість жінок не перевищувала 30% від загальної кількості студентів. Співробітники приймальної комісії вважали, що жінки підуть з медицини або працюватимуть менше годин, коли вийдуть заміж та заведуть дітей.

Джерело: AFP, RTL Today

лікарня, електронна система
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-20 08:44:29

Магазин Автозапчастин м.Ніжин